اخبار

پیام تبریک نوروزی علی سلاجقه رییس اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران

یا مقلب القلوب و الابصار...

بسمه تعالی

یا مقلب القلوب و الابصار..

نوروز شمایید که ایام شمایید
آغاز شمایید و سرانجام شمایید

آن دشت طراوت زده آن جنگل هوشیار
آن گنبد گردننده آرام شمائید

خورشید گر از بام فلک عشق نشاند
خورشید شما، عشق شما، بام شمایید

✅ با همه جفاهایی که در حق طبیعت نمودیم باز آغوش باز کرد و فرش زمردین زمین گسترانید و ما را در دامان خویش فرا می‌خواند، چرا؟ چون چون که مادرمان است. هر چه جفا و بی احترامی و بی توجهی کردیم او نادیده گرفت و عفو کرد، باشد که هوشیار شویم و حرمت مادر را با همه بزرگواریش پاس داریم . من بعد خاک کف پایش باشیم و گرنه فراق نزدیک است و افسوس بیهوده..
✅ آری طبیعت همانند مادر مهربان باز هم من و شما و همه اعم از مقنن، مجری و قاضی و شهروند را به پیشگاه خویش فرا خوانده و بر ماست که در سال نو نگاهمان را عوض و عینک بی تدبیری حذف و یادمان باشد که جایگاه ما بسیار والا و بالاست فلذا منابع طبیعی و محیط زیست کشورمان را در جایگاه خودش از نظر سیاستگذاری، ساختاری و اجرای قرار دهیم.

✅ اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران به عنوان فرزندی بینا و گوش به فرمان همچون سنوات قبل ان شاالله در سال ۱۳۹۷ نیز با کمک همه در ادامه رسالت های خویش از تمامی ظرفیت‌های علمی، اجرایی و قانونی کشور جهت ارتقاء استقرار جایگاه مناسب و درخور طبیعت ایران عزیز استفاده می نماید ( در تمامی ابعاد اعم از فرهنگ سازی، قانونی، اجرایی و .. )

✅ سال نو شمسی را به شما بزرگواران شادباش و تهنیت عرض نموده و بهترین ها را در طبیعتی شاداب، پر باران، همراه با خیر و برکت و سعادت دنیا و آخرت برایتان آرزومندم .

و من الله توفیق
علی سلاجقه
رییس اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران

به امید شادابی و سربلندی ایران اسلامی عزیز

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

بستن
بستن