جلسه هم اندیشی هیات مدیره اتحادیه منابع طبیعی و محیط زیست ایران با مدیر عامل سازمان شیلات ایران و رئیس سازمان جنگلها

img

دکتر علی سلاجقه و سایر اعضای هیئت رئیسه اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست با جناب آقای صالحی معاون وزیر و رئیس سازمان شیلات ایران و برخی از مدیران ایشان دیدار نمودند.

در این جلسه که در دفتر مدیر عامل سازمان شیلات برگزار شد مقرر شد طرفین در جهت همکاریهای بیشتر و استفاده از ظرفیت انجمن های حوزه شیلاتی اتحادیه(انجمن ماهیان سردآبی، آبزی پروری و ماهیان زینتی) برگزاری همایش های تخصصی، کارگاه ها و کلاس های آموزشی، استفاده از ظرفیت های علمی گروه علوم و صنایع غذایی پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران، سمت دهی و حمایت از پایان نامه های دانشجویی شیلاتی با اتحادیه گام بردارند. دکتر صالحی نیز با استقبال گرم از تشکل های علمی و اتحادیه، خواستار استفاده هدفمند از ظرفیت های اتحادیه و انجمن های تخصصی شیلاتی در جهت پیشرفت اولویت های شیلاتی کشور شدند.

همچنین اعضای هیئت رییسه اتحادیه در روز بزرگداشت مرحوم کریم ساعی، پایه گذار علوم منابع طبیعی در ایران، میزبان مهندس جلالی، رئیس سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری کشور و برخی مدیران ایشان بودند و ضمن معرفی پتانسیل ها و ظرفیت بالای اتحادیه به ایشان، مقرر گردید سازمان جنگلها نیز در خصوص همکاری های بیشتر اقدامات لازم را انجام دهد.

نویسنده : اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران

اتحادیه انجمن های علمی منابع طبیعی و محیط زیست ایران

مطالب مرتبط

ارسال نظر

6 + هفت =